• -5%
  • siarczan magnezu - Sól Epsom 1kg - Słodkie Zdrowie

siarczan magnezu - Sól Epsom 1kg - Słodkie Zdrowie

Naturalnie dla zdrowia /
13Z_0072 /

💚 Naturalny suplement będący cennym źródłem siarki i magnezu 💚 To 100% natury dla Twojego zdrowia.

Ilość
8,99 zł
8,54 zł

Opis

Siarczan magnezu określany jest również innymi nazwami: sól Epsom, sól gorzka, sól angielska.

Stanowi źródło siarki i magnezu. Relaksujące kąpiele zdrowotne z użyciem soli Epsom mają działanie odtruwające, przeciwzapalne, antybakteryjne i antyłojotokowe.

Kąpiele magnezowe pozwalają bardzo szybko uzupełnić niedobory magnezu i w połączeniu z prawidłową dietą ułatwiają utrzymanie ilości magnezu w organizmie na właściwym poziomie.

Sposób użycia

Kąpiel magnezowa powinna odbywać się w ciepłej wodzie (ok. 37 st. C) i trwać minimum 20 minut. W trakcie kąpieli należy nie używać mydła ani innych środków kosmetycznych. Po kąpieli spłukać skórę czystą wodą. Kąpieli magnezowych nie zaleca się stosować w przypadku, gdy na ciele występują rany bądź zadrapania. Kąpiel całego ciała: rozpuścić około 250 g preparatu w wannie.

Kąpiel stóp: rozpuścić 200 g preparatu w 5 litrach wody. Stopy powinny być zamoczone po kostki.

Inne zastosowania: oliwka magnezowa ekologiczne środki czystości, np. proszek do prania składnik domowych kosmetyków, np. peeling. Wykorzystywany również jako środek odstraszający ślimaki oraz o działaniu łagodzącym, stosowany po ukąszeniach owadów.

Przechowywanie: Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu w suchym ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Składniki: MgSO4*7H2O siarczan magnezu siedmiowodny

Numer CAS: 7487-88-9 Oznakowanie WE: 231-298-2

Czystość: czysty

Masa netto: 1 kg

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI Nie należy stosować, gdy na ciele występują rany lub podrażnienia oraz w przypadku stwierdzonej nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.

Bez środków chemicznych

Bez środków chemicznych

Lokalna produkcja

Lokalna produkcja

Naturalny produkt

Naturalny produkt